Meddea Zdjęcie tłumacza przysięgłego dokumentów medycznych
  • Polski
  • English

XXXII Ogólnopolska Studencka Konferencja Kardiologiczna

/ 29 kwietnia 2018 /

25 maja 2018 – 26 maja 2018
OSKK to wydarzenie organizowane przez Studenckie Koło Naukowe przy I Katedrze i Klinice Kardiologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Konferencja od lat objęta jest patronatem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, JM Rektora Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Prezydenta Miasta Gdańska oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku.
OSKK to najstarsze i największe wydarzenie tego rodzaju w kraju, na którym studenci oraz lekarze stażyści z całej Polski prezentują swój dorobek naukowy. Swojej wyjątkowej atmosferze nasza Konferencja zawdzięcza corocznie duże zainteresowanie zarówno studentów, jak i absolwentów uczelni medycznych. Laureaci, wśród wielu cennych nagród, otrzymują m.in. możliwość zaprezentowania swojej pracy podczas Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Zgodnie z tradycją, oprócz profesjonalnych sesji wykładowych, przygotowujemy również bogaty program socjalny. Udział w Konferencji nie wiąże się z żadnymi opłatami, uczestnicy muszą pokryć jedynie koszty przejazdu oraz zakwaterowania.
Zapraszamy więc wszystkich studentów, szczególnie, działających w kołach kardiologicznych, kardiochirurgicznych oraz internistycznych i pediatrycznych zajmujących się tematyką związaną z układem krążenia, a także lekarzy stażystów do czynnego udziału w Konferencji.

Regulamin oraz wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej.
http://www.oskk.gumed.edu.pl/

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

napisz do nas,zamów wycenę

lub zadzwoń 519 110 629

Nasi Klienci